Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Polityka społeczna

Działalność Klubu „Senior+” w Łabędniku

W dniu 29 maja odbył się wernisaż prac Seniorów z Klubu Senior + w Łabędniku. Przedstawiono około 70 prac, malowanych w technice akrylowej na profesjonalnych płótnach. Prace zostały zawerniksowane i oprawione w ramy. Wszystkie prace powstały w trakcie warsztatów malarskich, które odbywały się pod okiem instruktora Jana Bachara.
 
Wernisaż swoją obecnością zaszczycił Wójt Gminy Pan Andrzej Dycha.
 
Dzięki wsparciu Pana Wójta Seniorzy mają możliwość uczestnictwa w warsztatach rozwijających ich pasje i odkrywających nowe talenty.
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

6Galeria zdjęć: Wernisaż

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin