Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Aktualności

32.Finał WOŚP już za nami

Drodzy Mieszańcy Gminy Bartoszyce!
Z wielką radością i dumą chcemy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami z tegorocznej zbiórki WOŚP. 32. Finał WOŚP był niesamowitą przygodą, pełną emocji, zaangażowania i solidarności. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w nasze działania i wsparli naszą lokalną orkiestrę, bo dzięki Wam POBILIŚMY REKORD!
 
16 505,25 zł + 800zł (eskarbonka) = 17 305,25 zł
 
To wspaniały wynik, który pokazuje, jak wielkie serca mają mieszkańcy naszej gminy.
 
Nasze działania miały miejsce w trzech punktach, gdzie można było nie tylko wrzucić datki do puszki, ale także wziąć udział w ciekawych atrakcjach i pokazach.
 
1. Plac buraczany w Bezledach
 
Drift show jak zwykle pokazali klasę organizacyjną. Tu Drift taxi, KGW z gminy Bartoszyce, wolontariusze, sponsorzy i licytujący przyczynili się do zbiórki pieniędzy. Należy wspomnieć o grupie z Osieki, która wykonała rewelacyjny taniec z ogniem, a strażacy z OSP Bezledy pokazali swoje umiejętności ratownicze.
 
2. Dom Kultury w Bezledach
Wszystkie służby mundurowe zintegrowały swoje działania na rzecz WOŚP:

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

20Galeria zdjęć: Galeria zdjęć

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin