OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW


 

2005/06        2006/07        2007/08         2008/09        2009/10

 

Rok 2004/2005 i wcześniej

W ciągu ostatnich czterech lat uczniowie naszej szkoły otrzymali następujące nagrody i wyróżnienia:


1. II miejsce w IV Edycji Krajowego Konkursu Kultury Regionalnej „Gniazdo”,

2. 9 wyróżnień w IV Edycji Krajowego Konkursu Kultury Regionalnej „Gniazdo”,

3. wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie o Rodzinie „Mieć taki dom”,

4. II miejsce w Wojewódzkim Konkursie o Rodzinie „Mieć taki dom”,

5. I miejsce w Rejonowej Olimpiadzie „Wiedzy o Zdrowiu” (dwukrotnie),

6. I miejsce w rejonowym Konkursie Plastycznym „Mój przyjaciel zwierzak”,

7. I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Świat widziany oczami dziecka”,

8. I miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Strażak – ratownik w akcji”,

9. III miejsce w powiatowych eliminacjach ogólnopolskiego konkursu rysunkowego dla dzieci i młodzieży „Zagrożenia tego      

można uniknąć”,

10. I miejsce w Miejsko – Gminnym Konkursie Muzycznym „O Gwiazdo Betlejemska”,

11. I miejsce w Miejsko – Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej (dwukrotnie),

12. I miejsce w Gminnym Turnieju Szkół Podstawowych,

13. I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy w ramach realizowanego programu „Bezpieczne Życie”,

14. I miejsce w Gminnym Quizie Ekologicznym klas I – III,

15. I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Przyroda Twoim Przyjacielem” – klasa I, IV, V, VI,

16. II miejsce w biegach przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Wójta Gminy Bartoszyce

 

                                                        Rok 2005/2006
 


1.  III miejsce w Powiatowym Konkursie Mitologicznym,

2.  II miejsce w Rejonowej Olimpiadzie „Wiedzy o Zdrowiu”,

3.  Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Krajobraz jesienny",

4.  I i II miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Zapobiegam pożarom i ostrzegam przed nimi",

5.  III miejsce w Miejsko - Gminnych eliminacjach XXIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom",

6.  I miejsce w Miejsko – Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej,

7.  Dwa wyróżnienia w IV Konkursie Plastycznym "Papież i dzieci",


 

Rok 2006/2007


1.  III miejsce w Rejonowym Konkursie Historycznym i finalista konkursu wojewódzkiego,

2.  I miejsce w Rejonowym Konkursie Recytatorskim "XXV spotkania z poezją"

3.  I i II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Straż Graniczna - nasi obrońcy i przyjaciele",

4.  III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bartoszyce i moje okolice w jesiennej szacie",

5.  I miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Rodzina - źródło mocy",


Ważnym osiągnięciem szkoły było pozyskanie środków finansowych na realizację programu "Marzymy - planujemy - realizujemy - mamy szansę na sukces w kwocie 7230,46 zł w ramach rządowego programu "Aktywizacji i wspierania jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych w zakresie udzielania uczniom pomocy materialnej o charakterze edukacyjnym",

 

 

Rok 2007/2008



1. Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II Obrońcą Godności Człowieka" zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty i Pałac Młodzieży w Olsztynie,
2.  II miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim „Komputer i ja",
3. II miejsce w III Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii" w kategorii klas I — lll,
4. II i III miejsca w powiecie w Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży „Kwadratura Koła",
5. I i III miejsce w Miejsko — Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej,
6. I miejsce w Konkursie Plastycznym „Papież i dzieci" zorganizowanym przez Klub Inteligencji Katolickiej w Bartoszycach,
7. II miejsce w biegu na 600 m w XII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt,
8. II miejsce w biegu na 600 m w XII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców,
9. II miejsce w turnieju piłki nożnej chłopców klas VI w XII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej,
10. III miejsce w turnieju piłki nożnej chłopców klas V w XII Igrzyskach Młodzieży Szkolnej,
11. I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Piękno Ziemi Bartoszyckiej" w kategorii klas IV,
12. I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „112 w trudnej sprawie — nie używaj przy zabawie" w kategorii klas I-III,
13. I miejsce w Gminnym Konkursie Głośnego Czytania „Czytamy bez mamy" w kategorii klas I,
14. I miejsce w Gminnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej,
15. I miejsce w Gminnym Turnieju Minipiłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP w Wojciechach,
16. I miejsce w biegu na 100 m w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych (chłopcy),
17. I miejsce w biegu na 600 m w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych (chłopcy),
18. I miejsce w biegu na 600 m w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych (dziewczęta),
19. I miejsce w sztafecie olimpijskiej w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych (chłopcy + dziewczęta),
20. I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych w kategorii klas V chłopców;
21. I i II miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych w kategorii klas V dziewcząt,
22. II miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych w kategorii klas IV chłopców,
23. II miejsce w Gminnym Quizie Ekologicznym,
24. II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „112 w trudnej sprawie" w kategorii klas IV - VI,
25. III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym,
26. III miejsce w biegu na 100 m w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych (dżiewczęta),
27. III miejsce w biegu na 300 m w Gminnych Zawodach Lekkoatletycżnych (dziewczęta),
28. III miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych w kategorii klas VI chłopców,
29. III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii klas I— III.

 

 

Rok 2008/2009


* I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Literackim „Złote pióro"
* I miejsce w powiatowym konkursie na Fraszkę o Tematyce Antynikotynowej
* I, II, III miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego konkursu Plastycznego „Klęska, powódź czy huragan — straż pożarna ci pomaga"
* II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Poetyckim „ Gitarą i piórem"
* I miejsce w Gminnym Quizie Ekologicznym w kategorii klas I- III
* I, II, III miejsce w Indywidualnych Gminnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców
* I i III miejsce w Gminnych Mistrzostwach Województwa Szkół Wiejskich w Tenisie Stołowym dziewcząt
* I miejsce w Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Bartoszyce
* I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego
* I miejsce zespołowo w Gminnym Konkursie Matematycznym
* I miejsce indywidualnie w Gminnym Konkursie Matematycznym
* III miejsce w Gminnym Quizie Ekologicznym w kategorii klas IV - VI
* I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar dyrektora Szkoły Podstawowej w Wojciechach
* I miejsce w biegu na 100, 300, 600 m dziewcząt w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych
* I miejsce w skoku w dal dziewcząt w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych
* I miejsce w biegu sztafetowym dziewcząt w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych
* I, II i III miejsce w biegu na 600, 300 i 100 m chłopców w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych
* II miejsce w skoku w dal chłopców w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych
* I miejsce w Turnieju Rekreacyjno — Sportowym klas IV w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych
* I i III miejsce w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego konkursu Plastycznego ,,Klęska, powódź czy huragan — straż pożarna ci pomaga" w kategorii klas I— III
* I, II i III miejsce w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego konkursu Plastycznego „Klęska, powódź czy huragan — straż pożarna ci pomaga" w kategorii klas IV - VI
* I miejsce w Konkursie Plastycznym „ Jan Paweł II Przyjaciel Dzieci" organizowanym przez Klub inteligencji Katolickiej w Bartoszycach
* I miejsce w Konkursie Recytatorskim Poświęconym Pamięci Jana Pawła II „Jan Paweł II Wychowawca Młodych" organizowanym przez Klub Inteligencji Katolickiej w Bartoszycach
* II miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej