BAZA SZKOŁY

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Bezledach funkcjonują w budynkach przyległych do siebie.

Uczniowie klas 0-II odbywają zajęcia w budynku po byłym przedszkolu.

Uczniowie klas III-VI kontynuują naukę w budynku głównym połączonym z gimnazjum. Szkoła posiada 10 izb lekcyjnych, bibliotekę, świetlicę, która pełni również rolę stołówki, sklepik uczniowski, nowocześnie wyposażoną pracownię komputerową z dostępem do Internetu .

Klasopracownie

Nowocześnie wyposażona pracownia komputerowa z dostępem do Internetu

Pokój nauczycielski

Sklepik uczniowski

Korytarz

Gabinet dyrektora

Ze stołówki i biblioteki szkoły podstawowej korzystają uczniowie gimnazjum. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum  wspólnie korzystają z boisk szkolnych

Boiska szkolne

W ciągu ostatnich czterech lat wykonano remont w budynku po byłym przedszkolu, wyremontowano dachy, wymieniono drzwi wejściowe i wewnętrzne, oświetlenie, wymalowano wszystkie pomieszczenia. Ponadto zakupiono pomoce dydaktyczne ze środków własnych oraz Programu Aktywizacji Obszarów Wiejskich: programy multimedialne, komputery, kserokopiarkę, drukarki, mapy geograficzne i historyczne, sprzęt audiowizualny, pomoce do języka polskiego, matematyki, przyrody, języka angielskiego, kształcenia zintegrowanego. Bardzo dużym problemem szkoły jest brak sali gimnastyczne oraz stosownych urządzeń i pomocy do prowadzenia tych zajęć. Zajęcia wychowania fizycznego odbywają się na korytarzu szkoły, na boiskach szkolnych oraz na pobliskim stadionie.